WOOD Z002 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m-1
WOOD Z002 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m-2
WOOD Z002 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m-3
WOOD Z002 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m-4

WOOD Z002 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva 6 x 3 m

Šířka
600 cm
Délka
300 cm
Výška vjezdu
200 cm
Zahradní domek z plechu v dekoru dřeva OŘECH s nízkým vodorovným žebrováním plechu na stěnách, vratech, dveřích
62 680 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Objednat

Informace

Zahradní domek z plechu v dekoru dřeva OŘECH je dělící stěnou ze žárově pozinkovaného plechu rozdělen na dvě samostatné části o rozměru 3,5 x 3 m a 2,5 x 3 m, každá část má vlastní vstup. Vlevo jsou klasická dvoukřídlová vrata s šířkou průjezdu 290 x 200 cm, vpravo pak vchodové dveře 150 x 200 cm. Prostor vlevo s vraty můžete využít např. na parkování zahradního traktůrku, vpravo mžete mít prostor pro kola nebo zahradní nářadí, možnostem využití se meze nekladou.  

Vnější rozměry zahradního domku: šířka 6 m; délka 3 m; světlá výška vjezdu 2 m (dvoukřídlová vrata); výška bočních stěn 2,12 m; výška ve štítu 2,65 m.

Nosná ocelová konstrukce zahradního domku je svařována z pozinkovaných uzavřených profilů (jeklů). Sváry jsou ošetřeny zinkovým sprejem. Střecha je sedlová se spádem na boky. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – OŘECH (nízké vodorovné žebrování). Vrata i dveře jsou vybavené klikou a zámkem FAB. Na střeše je ke konstrukci samořeznými šrouby s pryžovou vložkou upevněný trapézový plech T14 v barvě RAL 8017 Čokoládová hnědá (barvu střechy i stěn lza na přání změmit). 

V čem se  tento zahradní domek v dekoru dřeva liší od standardních z pozinkovaného plechu, které jsou levnější?

- zahradní domky v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízka skutečně jako dřevo

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr zahradního domku z plechu v dekoru dřeva, dodat okapy, změnit umístění dveří, dodat větší okna ap. V případě zájmu o jinou variantu zahradního domku z plechu v dekoru dřeva nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.  

Za přípravu podloží zodpovídá zákazník. Pro tento zahradní domek je potřeba připravit vodorovnou plochu a minimálně 6 velkých dlaždic. Ještě lepším řešením jsou betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy Vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby Vaší nové garáže.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.