O nás

Naším posláním je ochránit Váš majetek před nepřízní počasí a zraky nenechavců snadno a rychle.

Potřebujete garáž pro své auto? Řešíte, kam uskladnit zahradní nářadí nebo nábytek? Máte větší množství materiálu nebo techniky, kterou je potřeba schovat pod střechu? Jsme tady pro Vás!

Naše moto zní: "Každý zákazník je pro nás výjimečný."

Garážujeme s.r.o. je česká společnost založená v r. 2013 a patřící pod křídla rodinné firmy FPHU Taurustal, která působí na středoevropských trzích již od roku 1999.
Naší specializací je výroba ocelových konstrukcí sloužících k mnoha různým účelům od garáží přes zahradní domky a skladovací haly až po kotce pro psy. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků hned v několika zemích EU, jako je Maďarsko, Polsko, Rakousko, Slovensko, a samozřejmě také tisíců zákazníků v České republice. Mnohaleté zkušenosti, investice do rozvoje technologie výroby a profesionalita našich zaměstnanců vedou k tomu, že se k nám zákazníci rádi vracejí. To je pro nás nejcennější vizitka.

Montované garáže vyrábíme ve třech základních řadách, ze kterých si vybere téměř každý:

U drtivé většiny garáží na našich stránkách najdete unikátní konfigurátor s 3D náhledem, díky kterému si můžete garáž upravit dle vlastních potřeb např. změnou barvy plechu nebo přidáním mnoha doplňků jakou jsou okna, dodatečné dveře, světlíky, okapy, apod.

Garáže vyrábíme také dle individuálních požadavků zákazníků. Pokud nenajdete v naší nabídce garáž dle svých představ, ani se Vám nepovede ji nakonfigurovat v našem konfigurátoru, zašlete nám náčrtek s popisem požadované garáže e-mailem a my uděláme, co bude v našich silách, abychom Vám vysněnou garáž vyrobili.