Jak to funguje?

1 Vyberte si z naší nabídky

Plechové garáže vyrábíme v provedeních START, WOOD a PREMIUM. Ve stejných provedeních vyrábíme také zahradní domky a skladovací haly. Náš sortiment zahrnuje i kotce pro psy. Všechny produkty jsou vyráběné přímo naší mateřskou firmou, díky tomu ručíme za jejich vysokou kvalitu v kombinaci s velmi příznivou cenou. Garážujeme s.r.o. je česká firma. Veškeré dokumenty včetně faktury jsou české. Nákupem u nás také podporujete českou ekonomiku.

2 Vyberte si hotový produkt nebo ho upravte dle svých představ

U nás máte možnost volby. Můžete si daný produkt objednat tak, jak ho vidíte nebo ho můžete jednoduše upravit v konfigurátoru dle svých vlastních představ a přání. Díky unikátnímu 3D náhledu zároveň hned vidíte, jak bude Vaše vysněná garáž nebo kotec pro psa vypadat. Garáž i kotec si můžete nakonfigurovat i úplně od nuly. Výsledná cena vždy zahrnuje dopravu i montáž.

3 Odešlete objednávku

Po odeslání objednávky Vám přijde automatické potvrzení na e-mail, kde si můžete ještě jednou vše zkontrolovat. O přesném termínu dodání a montáže Vás následně budeme informovat telefonicky nebo e-mailem min. 4-5 dnů předem

4 Připravte podloží

U každého z našich produktů najdete plánek, jak doporučujeme připravit podloží. Samotná montáž garáže i kotce probíhá velmi rychle. Naši montéři obvykle smontují i 5 ks za jediný den (v závislosti na velikosti a typu). Podloží musí být hotové již před příjezdem našich pracovníků. V poznámce u objednávky nás, prosím, informujte, zda již máte podloží připravené nebo kdy připravené bude.


5 Přivezeme a smontujeme zdarma po celé ČR

Ano! Doprava a montáž jsou u nás zdarma kdekoliv v ČR, pokud lze na danou adresu dojet nákladním autem do 15t vysokým až 4 m. Termín dodání se pohybuje okolo 2-4 týdnů od objednání. Každý z našich produktů je potřeba uchytit k podloží, aby ho neodnesl nebo nepřevrátil vítr. Tato služba není součástí montáže zdarma. Lze jí u nás objednat nebo provézt svépomoci.