WOOD 020 - garáž z plechu v dekoru dřeva 4 x 6 m-1
WOOD 020 - garáž z plechu v dekoru dřeva 4 x 6 m-2
WOOD 020 - garáž z plechu v dekoru dřeva 4 x 6 m-3

WOOD 020 - garáž z plechu v dekoru dřeva 4 x 6 m

Šířka
400 cm
Délka
600 cm
Výška vjezdu
220 cm
Garáž z plechu v dekoru dřeva ZLATÝ DUB s nízkým vodorovným žebrováním plechu na stěnách i dvoukřídlových vratech
82 363 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Konfigurovat
Objednat

Informace

Hledáte garáž, která spojuje klasický vzhled dřeva s odolností a snadnou údržbou? Naše plechová garáž v dekoru dřeva je přesně to, co potřebujete! Tento unikátní produkt vás osloví nejen svým vzhledem, ale i praktičností.

Hlavní výhody:

 1. Realistický dřevěný vzhled: Vypadá jako dřevěná, ale je z plechu! Tento materiál vám ušetří náklady i čas spojený s údržbou pravého dřeva.
 2. Robustní konstrukce: Garáže z plechu v dekoru dřeva vyrábíme se zesílenou konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), která je vždy ošetřená vůči korozi, aby vám nezrezla.
 3. Estetický design: Dekor dřeva dává garáži elegantní a přirozený vzhled. V ceně jsou vždy zahrnuté plechové lemy na rozích a na střeše, které podtrhují estetický dojem.
 4. Možnosti přizpůsobení: Garáž můžete mít s dvoukřídlovými vraty i s výklopnými vraty, s okny i bez, každou garáž lze přizpůsobit vaším požadavkům díky našemu unikátnímu konfigurátoru.  

Specifikace:

 • Vnější rozměry: šířka 4 m; délka 6 m
 • Výška bočních stěn: 2,33 m; výška v štítu 2,68 m
 • Výška vjezdu: 2,2 m (dvoukřídlová vrata)
 • Střecha: sedlová, střešní krytina z trapézového plechu T14 v barvě RAL 8017 Čokoládová hnědá (možnost změny barvy)
 • Vnější plášť: trapézový plech T7 v dekoru dřeva
 • Nosná konstrukce: zesílená ocelová konstrukce z uzavřených profilů (jeklů) ošetřená základovou barvou a vrchním nátěrem
 • Antikondenzační úprava na vnitřní straně střešních plechů
 • Hnědé plastové okapy
 • 2 x okno v dekoru dřeva zlatý dub
 • Vchodové dveře na levé boční stěně

Možnosti přizpůsobení: V našem konfigurátoru, který najdete níže, si můžete garáž dále upravit podle vašich potřeb. Přidejte další dveře, světlíky, nebo další prvky pro maximální pohodlí a funkčnost.

Upozornění:

 • Barvy na fotografiích se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zařízení.
 • Příprava podloží pro instalaci garáže je v zodpovědnosti zákazníka. Doporučujeme betonové patky nebo betonový základ.

Objednejte si nyní a užijte si kombinaci elegance, odolnosti a snadné údržby s naší plechovou garáží v dekoru dřeva!

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Konfigurovat

Vrata

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu


Pokud změníte výšku vjezdu po otevření vrat, tak se automaticky zvednou také výšky všech stěn garáže. Standardní výška vjezdu je 2 m u dvoukřídlových vrat a 1,9 m u výklopných vrat. U některých typů garáži konfigurátor zatím neumožňuje změnu výšky vjezdu, v takovém případě nás můžete kontaktovat a garáž s vyšším vjezdem Vám naceníme individuálně. Standardní vnější šířka vrat u garáží 3 m širokých a širších je 3 m, šířka průjezdu po otevření vrat je 2,9 m v případě dvoukřídlových vrat a 2,7 m v případě výklopných vrat.

Dveře

Typ zámku

Barva dveří
Barva dveří (barva: )

Na které stěně

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ zámku

Barva dveří
Barva dveří (barva: )

Na které stěně

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Dveře mají standardně rozměr 100 x 200 cm (na přání lze vyrobit i jiný rozměr). Dveře se otevírají ven. Jsou plechové s ocelovou konstrukcí. U garáží s pultovou střechou se spádem dozadu je někdy nutné dveře vyrobit nižší z důvodu svažující se střechy. Z konstrukčních důvodů je také v některých případech potřeba upravit Vámi zvolené umístění dveří. Pokud některá z těchto situací nastane, budeme Vás po obdržení objednávky kontaktovat, abychom společně našli vhodné řešení.

Střecha
Typ střechy

Volba typu střechy je čistě na Vás. Garáže s pultovou střechou se spádem na bok a se sedlovou střechou mají výhodu o něco vyššího prostoru uvnitř garáže a většího sklonu střechy oproti garážím s pultovou střechou se spádem dozadu. Do horských oblastí, kde lze očekávat větší sněhové srážky, je lepší zvolit sedlovou střechu. Garáž s pultovou střechou se spádem na bok lze smontovat i tak, aby vyšším bokem přiléhala ke stěně stávající stavby.

Antikondenzační úprava

Antikondenzační úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojově přímo ve výrobě na vnitřní stranu trapézových střešních plechů. Jejím účelem je zabránit skapávání kondenzátu do vnitřních prostor stavby. V montovaných nezateplených garážích se na vnitřní straně trapézových plechů z důvodu změn venkovní teploty může tvořit kondenzát. Ten pak skapává dolů a může poškodit uskladněné věci. Díky antikondenzační úpravě DR!PSTOP budou věci uskladněné ve Vaší garáži v bezpečí a v suchu.

Ošetření konstrukce

Plechová garáž má nosnou ocelovou konstrukci, ke které je přinýtován vnější plášť (plech). Pro zvýšení odolnosti ocelové konstrukce garáže vůči korozi objednejte ošetření základovou barvou a vrchním nátěrem nebo konstrukci svařovanou z pozinkovaných profilů (sváry jsou u pozinkované konstrukce ošetřeny zinkovým sprejem).

Barva plechůBarva plechů
Dekor stěn (barva: )

Barva vrat (barva: )

Střecha (barva: )

Barva dveří (barva: )Všechny druhy plechů v naší nabídce jsou žárově pozinkované. Barevné plechy jsou navíc práškově lakované (komaxit). Volbou barevného plechu tak dostanete garáž, která bude nejen mnohem lépe vypadat, ale navíc bude ještě odolnější vůči korozi. Standardně používáme plechy o síle 0,40 mm. Tato síla plechu poskytuje našim garážím nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.

Okna

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Potřebujete mít v garáži denní světlo nebo možnost větrat i při zavřených vratech? Zvolte některou z variant oken, kterou náš konfigurátor nabízí. Garáž nikdy není hermeticky uzavřená. Přirozená ventilace je u nezateplených garáží vždy zajištěná 14mm mezerami mezi střešní krytinou z trapézového plechu T14 a ocelovou konstrukcí garáže. 

Světlíky

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Světlík tvoří polykarbonát osazený v ocelovém rámu ve stěně garáže. Jedná se o skvělý doplněk v případě, že plánujete garáž používat nejen k parkování auta, ale také jako místo pro uskladnění různých věcí nebo i pro provádění drobných oprav. Jedná se o levnější řešení než plastové okno. Světlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám přes něj do garáže nikdo nevleze. 

Okapy

Objednejte si vaši novou garáž s hnědými plastovými okapy a využijte dešťovou vodu pro zalévání zahrádky nebo jiné účely. Okapy nejen šetří vodu, ale také chrání stěny garáže před ušpíněním. Umístění a délku svodu si můžete zvolit při montáži, kterou provádí naši montéři. Okapy lze instalovat pouze spolu s montáží garáže, dodatečná montáž není možná. V případě kombinace okapů se střechou se spádem dopředu bude nutné objednávku ještě následně upravit a to buď snížením výšky vjezdu (bez příplatku) nebo zvýšením celé garáže (za příplatek), aby se okap nad vrata vešel. Nyní nabízíme také okapy v antracitově šedé barvě - pro objednání této varianty napište požadavek do poznámky k objednávce.

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nutné garáž ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud garáž nebyla námi ukotvená! Podloží pod garáž musí být připravené před příjezdem našich montérů.

otáčejte 3D modelem stisknutím a tažením
Objednat

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.

*
*
*
*

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.