START+ 029 - plechová trojgaráž 10 x 5 m

Šířka
1000 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
190 cm
Plechová garáž pro tři auta z práškově lakovaného plechu, výklopná vrata, asymetrická sedlová střecha se spádem dopředu a dozadu
96 990 Kč s DPH
Objednat

Informace

Vnější rozměry garáže: šířka 10 m (krajní garáže 3,5 m široké, prostřední 3 m široká); délka 5 m; výška přední a zadní stěny 2,13 m; výška ve štítu 2,65 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopná vrata).

Garáž pro 3 auta, která je specifická svou asymetrickou sedlovou střechou se spádem dopředu a dozadu, díky které vypadá jedinečně a bude dobře reprezentovat svého majitele. Uvnitř garáže jsou 2 dělící stěny. Garáž je rozdělená na 3 samostatná stání. Prostřední stání je 3 m široké, krajní stání jsou 3,5 m široká. Vrata jsou výklopná (otevírají se nahoru a jsou standardně vybavená zámkem s vložkou).

Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L a je ošetřená základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jedná se o pozinkovaný práškově lakovaný plech v barvě RAL 8017 Chocolate Brown - Čokoládová hnědá, což je nejoblíbenější barva u naších zákazníků, která skvěle zapadne do přírodního prostředí Vaší zahrady. Na ilustračních fotkách je ještě původní provedení garáže se stříbrnými nýty na hnědém plechu, nyní již používáme nýty v barvě plechu. Pokud se Vám líbí jiná barva nebo kombinace barev, neváhejte nás kontaktovat, garáž lze vyrobit i v jiném provedení. Jednotlivé díly garáže jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby. 

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr, konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), z pozinkovaných profilů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře ap. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat prostřednictvním konkatního formuláře výše v záložce "Zeptejte se nás". 

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž s výklopnými vraty doporučujeme připravit betonovou desku, betonový základ nebo betonové patky.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Objednat

Fakturační údaje


Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.