START+ 026 - plechová garáž 3 x 5 m

Šířka
300 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
190 cm
Plechová garáž z práškově lakovaného plechu ve velmi oblíbené čokoládově hnědé barvě, výklopná vrata, sedlová střecha
30 042 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Konfigurovat
Objednat

Informace

Vnější rozměry garáže: šířka 3 m; délka 5 m; výška ve štítu 2,45 m; výška bočních stěn 2,13 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopna vrata).

Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L profilů a ošetřena základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jedná se o pozinkovaný práškově lakovaný plech v barvě RAL 8017 Chocolate Brown - Čokoládová hnědá, což je nejoblíbenější barva u našich zákazníků, která skvěle zapadne do přírodního prostředí Vaší zahrady. Na ilustračních fotkách je ještě původní provedení garáže se stříbrnými nýty na hnědém plechu, nyní již používáme nýty v barvě plechu. Střešní plechy nebyly pro účely fotografování přišroubovány (z toho důvodu tabule plechu na fotkách nepřiléhají rovnoměrně ke konstrukci). Pokud se Vám líbí jiná barva, můžete si níže v konfigurátoru objednat kteroukoliv jinou barvu dostupnou pro tuto garáž. Jednotlivé díly garáže jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby. Vrata jsou výklopná (standardně vybavená zámkem s vložkou). Střecha je sedlová se zesílenou konstrukcí – příhradový vazník.

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr, konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), z pozinkovaných profilů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okapy apod. Více najdete níže v konfigurátoru.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Terén musí být vodorovný. Garáž může stát i na dlažebních kostkách o rozměru 30 x 30 cm nebo větších připravených v rozích a uprostřed delších stěn. Pro garáž s výklopnými vraty doporučujeme připravit betonové patky nebo betonovou desku.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Konfigurovat

Vrata

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu

Pozice vrat

Typ vrat

Západky

Výška vjezdu
Výška vjezdu


Pokud změníte výšku vjezdu po otevření vrat, tak se automaticky zvednou také výšky všech stěn garáže. Standardní výška vjezdu je 200 cm u dvoukřídlových vrat a 190 cm u výklopných vrat. U některých typů garáži konfigurátor zatím neumožňuje změnu výšky vjezdu, v takovém případě nás můžete kontaktovat a garáž s vyšším vjezdem Vám naceníme individuálně. Standardní vnější šířka vrat u garáží 3 m širokých a širších je 3 m, šířka průjezdu po otevření vrat je 2,9 m v případě dvoukřídlových vrat a 2,7 m v případě výklopných vrat.

Dveře

Typ zámku

Barva dveří
Barva dveří (barva: ) změnit

Na které stěně

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ zámku

Barva dveří
Barva dveří (barva: ) změnit

Na které stěně

Směr otevírání

Pozice (od přední stěny)
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Dveře mají standardně rozměr 100 x 200 cm (na přání lze vyrobit i jiný rozměr). Jsou plechové s ocelovou konstrukcí. U garáží s pultovou střechou se spádem dozadu je někdy nutné dveře vyrobit nižší z důvodu svažující se střechy. Z konstrukčních důvodů je také v některých případech potřeba upravit Vámi zvolené umístění dveří. Pokud některá z těchto situací nastane, budeme Vás po obdržení objednávky kontaktovat, abychom společně našli vhodné řešení.

Střecha
Typ střechy

Volba typu střechy je čistě na Vás. Garáže s pultovou střechou se spádem na bok a se sedlovou střechou mají výhodu o něco vyššího prostoru uvnitř garáže a většího sklonu střechy oproti garážím s pultovou střechou se spádem dozadu. Do horských oblastí, kde lze očekávat větší sněhové srážky, je ideální zvolit sedlovou střechu. Garáž s pultovou střechou se spádem na bok lze smontovat i tak, aby vyšším bokem přiléhala ke stěně stávající stavby.

Antikondenzační úprava

Antikondenzační úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojově přímo ve výrobě na vnitřní stranu trapézových střešních plechů. Jejím účelem je zabránit skapávání kondenzátu do vnitřních prostor stavby. V montovaných nezateplených garážích se na vnitřní straně trapézových plechů z důvodu změn venkovní teploty může tvořit kondenzát. Ten pak skapává dolů a může poškodit uskladněné věci. Díky antikondenzační úpravě DR!PSTOP budou věci uskladněné ve Vaší garáži v bezpečí a v suchu.

Konstrukce

U nás máte možnost volby. Standardní konstrukce z C a L profilů je vhodné řešení pro levnější garáže, které mají posloužit jako přechodná stavba. Pokud je to ve Vašich finančních možnostech a garáž nepořizujete pouze jako dočasné řešení, ale na dlouhá léta, zvolte vždy zesílenou konstrukci z uzavřených profilů (jeklů). Garáže WOOD a PREMIUM mají vždy celou konstrukci z uzavřených profilů (jeklů) zahrnutou v ceně.

Ošetření konstrukce

Pro zvýšení odolnosti ocelové konstrukce garáže vůči korozi doporučujeme objednat ošetření základovou barvou a vrchním nátěrem nebo konstrukci svařovanou z pozinkovaných profilů (sváry jsou u pozinkované konstrukce ošetřeny zinkovým sprejem).

Barva plechů

Barva plechů
Celá garáž v jedné barvě (barva: ) změnit


Levá stěna (barva: ) změnit

Pravá stěna (barva: ) změnit

Přední stěna (barva: ) změnit

Zadní stěna (barva: ) změnit

Střecha (barva: ) změnit

Vrata (barva: ) změnit

Dveře (barva: ) změnitVšechny druhy plechů v naší nabídce jsou žárově pozinkované. Barevné plechy jsou navíc práškově lakované (komaxit). Volbou barevného plechu tak dostanete garáž, která bude nejen mnohem lépe vypadat, ale navíc bude ještě odolnější vůči korozi. Standardně používáme plechy o síle 0,40 mm (pozinkované plechy) a 0,45 mm (práškově lakované plechy). Tato síla plechu poskytuje našim garážím nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.

Okna

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Typ okna

Na které stěně

Pozice okna
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Potřebujete mít v garáži denní světlo nebo možnost větrat i při zavřených vratech? Zvolte některou z variant oken, kterou náš konfigurátor nabízí. Garáž nikdy není hermeticky uzavřená. Přirozená ventilace je u nezateplených garáží vždy zajištěná 14mm mezerami mezi střešní krytinou z trapézového plechu T14 a ocelovou konstrukcí garáže. 

Světlíky

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm

Na které stěně

Pozice světlíku
Od: cm
Do: cm
Vybráno: cm


Světlík tvoří polykarbonát osazený v ocelovém rámu ve stěně garáže. Jedná se o skvělý doplněk v případě, že plánujete garáž používat nejen k parkování auta, ale také jako místo pro uskladnění různých věcí nebo i pro provádění drobných oprav. Jedná se o levnější řešení než plastové okno. Světlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám přes něj do garáže nikdo nevleze. 

Plechové lemy

Plechové lemy (atiky) překrývají konstrukci garáže na rozích stěn a na střeše. Přidáním plechových lemů pozvendete vzhled Vaši garáže o úroveň výše. Posuďte sami. Garáže WOOD a PREMIUM mají plechové lemy vždy zahrnuté v ceně.

Okapy

Nenechejte drahocennou vodu jen tak odtéct. Hnědé plastové okapy Vám umožní vodu ze střechy nasměrovat např. do sudu a využít pro zalévání zahrádky ap. Okapy také pomáhají udržovat stěny garáže čisté, odvádějí vodu, která by jinak při vydatnějším dešti proudem stékala ze střechy a dopadala na zem v bezprostřední blízkosti stěn garáže. Umístění svodu i jeho délku si můžete zvolit. Obojí je možné domluvit během montáže garáže přímo s našimi montéry. Říkáte si, že si necháte okapy namontovat třeba později dodatečně? Dodatečně je to velmi komplikované a drahé. Okapy montujeme pouze spolu s garáží. Dodatečnou montáž u nás objednat nelze. V případě, že zvolíte okapy v kombinaci s pultovou střechou se spádem dopředu, bude nutné objednávku ještě následně upravit a to buď snížením výšky vjezdu (bez příplatku) nebo zvýšením celé garáže (za příplatek), aby se okap nad vrata vešel. Na přání lze nově objednat antracitově šedá okapy - tento požadavek případně napište do poznámky k objednávce (v posledním kroku objednávkového procesu).

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nutné garáž ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud garáž nebyla námi ukotvená! Podloží pod garáž musí být připravené před příjezdem našich montérů.

otáčejte 3D modelem stisknutím a tažením
Objednat

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.

*
*
*
*

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.