PREMIUM 008 - zahradní domek 3 x 5 m

Šířka
300 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
200 cm
Zahradní domek z práškově lakovaného plechu v top provedení, stěny s nízkým vodorovným žebrováním plechu, bez vrat, jedny vchodové dveře
36 300 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Objednat

Informace

Garáže a zahrdní domky kategorie PREMIUM jsme pro Vás připravili jako reakci na stále se zvyšující zájem o reprezentativní plechové garáže. Tyto garáže si zachovávají všechny pozitivní vlastnosti obyčejných plechových garáží jako je rychlá a snadná montáž, rychlé dodání, DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA a k tomu navíc přidávají skvělý vzhled za stále velmi příznivou cenu. 

Vnější rozměry garáže: šířka 3 m; délka 5 m; výška bočních stěn 2,13 m; výška ve štítu 2,45 m.

Ocelová konstrukce tohoto zahrdního domku je svařována z uzavřených POZINKOVANÝCH profilů (jeklů). Střecha je sedlová se zesílenou konstrukci (příhradový vazník). Střešní krytinu tvoří trapézový plech T14 v barvě RAL 7016 Antracitová šedá. Na přání lze objdnat střešní krytinou z plechové imitace tašek. Ke konstrukci stěn garáže je nýty upevněný trapézový plech T7 v barvě 7016 Antracitová šedá (nízké vodorovné žebrování). Tento zahradní domek nemá vrata, nelze ho tudíž využívát jako garáž na auto, za to skvěle poslouží pro uskladnění všeho potřebného na zahradě. Na 5m stěně josu vchodové dveře 100 x 200 cm vybavené klikou a zámkme FAB. Dveře začnají 150 cm od rohu garáže. Konfiguraci lze na přání změnit. 

V čem se garáže PREMIUM liší od standardních garáží, které jsou levnější?

- jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně zesílenou konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání lze objednat i svislé žebrování)

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr garáže tohoto typu. Líbí se Vám tato garáž, ale chtěli byste jí vylepšit ošetřením konstrukce vrchním nátěrem, přidáním okna, světlíků nebo třeba okapů? Přejděte níže do konfigurátoru a upravte si tuto garáž dle Vašich potřeb a přání. 

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž s výklopnými vraty je potřeba připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska. 

Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy Vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby Vaší nové garáže.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.