PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-1
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-2
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-3
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-4

PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m

Šířka
400 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
190 cm
Plechová garáž z práškově lakovaného plechu v top provedení, vodorovné žebrování plechu, plechové lemy překrývající konstrukci garáže, střešní krytina z plechové imitace tašek, výklopná vrata
56 890 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Objednat

Informace

Garáže kategorie PREMIUM jsme pro Vás připravili jako reakci na stále se zvyšující zájem o reprezentativní plechové garáže. Tyto garáže si zachovávají všechny pozitivní vlastnosti obyčejných plechových garáží jako je rychlá a snadná montáž, rychlé dodání, DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA a k tomu navíc přidávají skvělý vzhled za stále velmi příznivou cenu. 

Vnější rozměry garáže: šířka 4 m; délka 5 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopná vrata); výška bočních stěn 2,13 m; výška ve štítu 2,48 m.

Ocelová konstrukce garáže je svařována z uzavřených POZINKOVANÝCH profilů (jeklů). Střecha je sedlová se zesílenou konstrukci (příhradový vazník). Střešní krytina z plechové imitace tašek v barvě RAL 7016 Antracitová šedá. Ke konstrukci stěn garáže na fotkách je nýty upevněný trapézový plech T7 v barvě RAL 9010 Bílá (nízké vodorovné žebrování), který již není dostupný. Aktuálně lze tuto garáž objednat v barvě RAL 9003 Signální bílá. Barva 9010 Bílá není dostupná. Vrata jsou z plechu v barvě RAL 7016 Antracitová šedá s nízkým vodorovným žebrováním (na přání lze objednat i vysoké vodorovné žebrování plechu). Barvu střechy, stěn i vrat lze na přání změnit. 

V čem se garáže PREMIUM liší od standardních garáží, které jsou levnější?

- jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mohou mít atraktivní vodorovné žebrování (na přání lze objednat i svislé žebrování)

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr garáže tohoto typu, konstrukci ošetřit vrchním nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči korozi, případně vyrobit z pozinkovaných profiů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okapy apod. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž s výklopnými vraty je potřeba připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska. 

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.