Kotec pro psa 3 x 2,5 m

Šířka
300 cm
Délka
250 cm
Výška kotce
160 cm
Konfiguraci tohoto kotce o rozměru 3 x 2,5 m můžete upravit dle vlastních přání volbou plných stěn místo mříží, přidáním podlahy, otočných držáků na misky a dalších doplňků.
od
17 290 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Konfigurovat
Objednat

Informace

Fotky kotců jsou ilustrační. Na fotkách jsou kotce naši výroby v různých provedeních s příplatkovými doplňky i bez. Přesnou specifikaci Vašeho kotce zvolte v konfigurátoru níže, který Vám spočítá přesnou cenu a ve 3D náhledu uvidíte, jak bude Váš kotec vypadat.

Celá konstrukce kotce je vyhotovená z pozinkovaných profilů, což zajištuje její dlouhou životnost. Na svislé nosníky jsou použity L profily 35 x 35 mm, vrchní vodorovné nosníky jsou také z L profilů 35 x 35 mm. Na vodorovné výztuhy, rám dveří a případně i na rám otočných držáku na misky jsou použity U profily 30 x 25 x 30 mm. Stěny jsou vyplněny uzavřenými čtvercovými profily o šířce boku 20 mm. Mezery mezi profily v mříži jsou 80-95 mm (jsou dané technologií výroby). Ocelové části jsou spojovány šrouby, nýty a sváry (sváry jsou ošetřeny zinkovým sprejem). Kotec je vybaven dveřmi, které jsou zajištěné výsuvnou dveřní západkou (viz fotky). Šířka průchodu dveřmi je 80 cm. Vetší boudu lze do kotce umístit během montáže (s přemístěním boudy je nezbytná pomoc ze strany klienta a jeho lidí), kotec Vám následně smontujeme okolo boudy. Střecha je se spádem dozadu a v základní verzi je provedená z pozinkovaného plechu bez zakončení plechovým lemem.

V základním provedení má kotec všechny čtyři stěny tvořené mříží, vchodové dveře a střechu z pozinkovaného plechu. V konfigurátoru níže můžete přidat podlahu, otočné držáky na misky, zvolit plné stěny místo mříží, barvu střechy a kotec takto upravit dle Vašich přání. Konfigurátor Vám hned zobrazí výslednou cenu. 

Před příjezdem naších montérů je potřeba připravit podloží pod kotec. Plocha pro kotec musí být vodorovná. Může to být například betonová deska, betonové patky a štěrk či kamínky vysypané po celé ploše do úrovně patek, zámková nebo jiná dlažba na celé ploše. I pod kotec s dřevěnou podlahou je potřeba připravit vodorovnou plochu minimálně položením jakékoliv dlažby na trávu po celé ploše pod kotcem. 

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Zeptejte se nás

Konfigurovat

Výška

Standardní výška přední stěny kotce je 160 cm, zadní stěna je vysoká 139 cm. Pro psa se jedná o zcela dostačující prostor. V reakci na přání našich zákazníků jsme však připravili možnost změnit výšku a objednat si kotec až o 40 cm vyšší. 

Typ stěn
Zadní stěna
Zadní stěna (barva: )

Levá stěna
Levá stěna (barva: )

Pravá stěna
Pravá stěna (barva: )

Barevné práškově lakované plechy jsou vždy z jedné strany bílé a z druhé strany v barvě, kterou si vyberete. Pokud zvolíte zadní stěnu nebo boční stěny plné z barveného plechu, tak je plech k ocelové konstrukci stěny uchycený bílou stranou dovnitř a barevnou stranou ven, jak je vidět ve 3D náhledu.

V mříži jsou mezery mezi profily 80-95 mm (jsou dány technologií výroby kotců).

Střecha
Střecha (barva: )

 

V základním provedení je střešní krytina ze žárově pozinkovaného plechu. Jedná se o trapézový plech T14 o síle 0,40 mm. Můžete však zvolit i barevný plech a výrazně přidat vašemu novému kotci na atraktivitě. Barevné plechy jsou nejen pozinkované, ale i práškově lakované (komaxit), takže jsou ještě odolnější vůči korozi. Jedná se taktéž o trapézové plechy T14 v tomto případě o síle 0,45 mm.

Lem střechy

Pro větší bezpečí každého, kdo se bude v okolí kotce pohybovat, doporučujeme objednat plechový lem střechy. Bez lemu je na střeše uchycený pouze nijak nezakončený trapézový plech, o který se lze zranit. Barva lemu je shodná s barvou sřešní krytiny, kterou si vyberete. 

Dveře
Dřevěná podlaha

Kotec si u nás můžete objednat s podlahou i bez. Dřevěná podlaha z prken o síle 2,5 cm zajistí Vašemu pejskovi uvnitř příjemnější prostředí než studená dlažba nebo beton. Dřevěná prkna jsou ošetřená ekologickou impregnací UNI DECOR ve světlé hnědé barvě. Podlahu tudíž není potřeba dále nijak ošetřovat, kotec můžete začít hned používat.

I pod kotec s dřevěnou podlahou je potřeba připravit vodorovnou plochu minimálně položením jakékoliv dlažby na trávu po celé ploše pod kotcem.

Držák na misky

Otočné držáky na misky Vám umožní pohodlné krmení psa, aniž byste museli otevírat dveře. Součástí nejsou samotné misky. Do držáků je však možné použít běžně dostupné misky.

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nezbytné kotec ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud kotec nebyl námi ukotven! Podloží pod kotec je potřeba připravit před příjezdem našich montérů.

otáčejte 3D modelem stisknutím a tažením
Objednat

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.

*
*
*
*

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.