Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

Plechová garáž START 011

Dane techniczne garażu
  • šíře: 4 m
  • délka: 6 m
  • výška vjezdu 2 m

Vnější rozměry garáže: šířka 4 m; délka 6 m; výška přední stěny 2,18 m; výška zadní stěny 1,9 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 2 m (dvoukřídlová vrata).

Ocelová konstrukce garáže je svařována z úhelníků ohýbaných za studena a ošetřena základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový žárově pozinkovaný plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jednotlivé díly garáže pak jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby. Vrata jsou dvoukřídlová (standardně vybavená zámkem na dozický klíč a úchyty na 2 visací zámky). Pultová střech se spádem dozadu. Na přední stěně vedle vrat jsou umístěné vchodové dveře, které jsou stejně jako vrata standardně vybavené zámkem na dozický klíč. V konfigurátoru níže můžete v případě potřeby změnit umístění dveří a vrat (dveře mohou být např. vlevo a vrata na přední stěně vpravo).

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr, konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), z pozinkovaných profilů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře apod. Více najdete níže v konfigurátoru.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Doporučujeme připravit minimálně dlažební kostky o rozměru 30 x 30 cm nebo větší připravené v rozích a uprostřed stěn na vodorovné ploše. Ještě lepším řešením pak jsou betonové patky, betonový základ nebo betonová deska.

20070 Kč
 s DPH
vrata

Nabízíme garáže vybavené dvoukřídlými vraty (otevírají se na boky), nebo s vyklápěcími vraty (otevírají se nahoru).

Dvoukřídlá vrata jsou standardně vybavená zámkem s velkým klíčem. Nabízíme také vrata se zámkem FAB a zámkem FAB s klikou.

Výklopná vrata jsou standardně vybavená klikou a zámkem FAB.

 
 
 
 
střecha
konstrukce

Konstrukce garáže je z úhelníků ohýbaných za studena, ke které je nýty upevněn trapézový pozink. plech.

Nabízíme rovněž konstrukci zpevněnou, z uzavřeného profilu 25 x 25 x 2 mm.

výška

Na přání ZÁKAZNÍKA jsme schopni vyrobit i jinou výšku garáže např. pro nákladní auta ap.

pozinkovaná konstrukce

Pro zvýšení odolností konstrukce proti korozi je možné konstrukci pozinkovat. V takovém případě se konstrukce po svažení nechá celá pozinkovat.

 
 
 
dodatečné dveře

Nabízíme také dodatečné vchodové dveře namontované například v boční stěně garáže.

Zajímavým doplňkem plechových garáži jsou hliníkové dveře.

 
 
 
okno

Zajímavým doplňkem plechových garáží jsou plastová okna. Ve spojení s atraktivním akrylovým povrchem plechu tvoří velmi estetický a funkční celek, který bude dodatečnou ozdobou Vašeho domu a jeho okolí.
 

 
 
 
nabízíme ke garážím kompletní okapy

Dále nabízíme okapy jako příslušenství, které Vám umožní nasměrovat vodu ze střechy do kanalizace případně do sudu. Vodu ze sudu poté můžete využít třeba na zalévání zahrádky v obdobích sucha. Okapy značky Garmat, které dodáváme, také vylepší Vaší garáž po estetické stránce.

 
 
 
 
 
světlíky

Světlík vyrobený z polykarbonátu je skvělý doplněk v případě, že plánujete garáž používat nejen k parkování auta, ale také jako místo provádění drobných oprav. V takovém případě není nutné instalovat do garáže lampu, protože denní světlo proniká skrz světlík namontovaný do stěny garáže. Jedná se o levnější řešení než plastové okno. Světlík je 100cm dlouhý a 20cm vysoký. V případě, že si přejete instalovat více než 1 světlík, uveďte to prosím do kolonky „Další informace” před odesláním objednávky.

 
 
 
plech

 

zateplení
Na přání ZÁKAZNÍKA je možno garáž zateplit. Je nutno předem dohodnout tloušťku polystyrénu.
západky
 
 
 
ukotvení garáže

Ukotvení znamená upevnění garáže do terénu. Po namontování garáže je nutné garáž ukotvit. Tuto činnost lze udělat samostatně nebo objednat u naší firmy.

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud garáž nebyla námi ukotvená!

  • do betonu lze ukotvení provézt na hmoždinky a šrouby
  • do terénu nutno použit kotvy, které je možné u nás objednat
  • pro garáž s výklopnými vraty doporučujeme betonovou desku
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 7 wizyt 1003589 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.