Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

PREMIUM 002 - plechová garáž v top provedení

Dane techniczne garażu
  • šíře: 3 m
  • délka: 5 m
  • výška vjezdu 1.9 m

Garáž kategorie PREMIUM se svým reprezentativním vzhledem výborně hodí i k novostavbám nebo na jakákoliv exponovaná místa, kde může směle sloužit dlouhá léta i místo zděné garáže. 

Vnější rozměry garáže: šířka 3 m; délka 5 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopná vrata); výška přední stěny 2,12 m; výška zadní stěny 1,9 m.

Zesílená ocelová konstrukce garáže je svařována z uzavřených profilů (jeklů) a ošetřená základovou barvou. Za příplatek lze objednat ošetření ocelové konstrukce garáže vrchním nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči korozi. Střecha je pultová se spádem dozadu. Střešní krytinu tvoří trapézový plech T14 v barvě RAL 7016 Antracitová šedá. Ke konstrukci stěn garáže je nýty upevněný trapézový plech T7 v barvě RAL 9010 Bílá (nízké vodorovné žebrování). Vrata jsou z plechu v barvě RAL 7016 Antracitová šedá s vysokým vodorovným žebrováním. Garáž má plechové lemy, které překrývají konstrukci na střeše a rozích stěn a výrazně tak zlepšují celkový vzhled garáže.

35900 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 4 wizyt 1003559 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.