Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

WOOD Z004 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva zlatý dub

Dane techniczne garażu
  • šíře: 3 m
  • délka: 5 m
  • výška vjezdu 2 m

Zahradní domek, který díky svým rozměrům a vratům na přední 3m můžete využívát jako garáž pro osobní auto stejně dobře jako pro uskladnění zahradního nábytky, techniky, nářadí nebo čehokoliv, co budete chtít zabezpečit před nepřízní počasí a nenechavci. Díky dvěma hnědým plastovým oknům o rozměru 80 x 50 cm na levé boční stěně je uvnitř dostatek světla. Umístění oken i dveří lze na přání změnit.

Vnější rozměry zahradního domku: šířka 3 m; délka 5 m; světlá výška vjezdu 2 m (dvoukřídlová vrata na přední 3m stěně); výška levé boční stěny 2,45 m; výška pravé boční stěny 2,12 m.

Nosná ocelová konstrukce zahradního domku je svařována z pozinkovaných uzavřených profilů (jeklů). Sváry jsou ošetřeny zinkovým sprejem. Střecha je pultová se spádem pravý boky. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – ZLATÝ DUB (nízké vodorovné žebrování). Na levé boční 5m stěně jsou umístěné dveře o rozměru 100 x 200 cm vybavené klikou a zámkem FAB. Na střeše je ke konstrukci samořeznými šrouby s pryžovou vložkou upevněný trapézový plech T14 v barvě RAL 8017 Čokoládová hnědá (barvu střechy lze změnit níže v konfigurátoru). 

V čem se  tento zahradní domek v dekoru dřeva liší od standardních z pozinkovaného plechu, které jsou levnější?

- zahradní domky v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízka skutečně jako dřevo

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr zahradního domku z plechu v dekoru dřeva, dodat okapy, změnit umístění dveří, dodat větší okna ap. 

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.  

48040 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 15 wizyt 1005975 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.