Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

WOOD 002 - garáž z plechu v dekoru dřeva – zlatý dub s dvoukřídlovými vraty

Dane techniczne garażu
  • šíře: 3 m
  • délka: 5 m
  • výška vjezdu 2 m

Ano, vypadá jako dřevěná, ale je plechová! Co to pro Vás znamená? Dřevo je drahé a musíte ho ošetřovat, plech v dekoru dřeva je naprosto bezúdržbový a má skvělou životnost! Nevyhovují Vám výklopná vrata? Pak je tady pro Vás tato garáž s dvoukřídlovými vraty vybavenými standardně klikou a zámkem FAB. 

Rozměry garáže: šířka 3 m; délka 5 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 2 m (dvoukřídlová vrata); výška bočních stěn 2,12 m; výška ve štítu 2,45 m.

Ocelová konstrukce garáže je svařována z uzavřených profilů (jeklů) a ošetřená základovou barvou. Sedlová střecha - zesílená konstrukce střechy (příhradový vazník). Ke konstrukci garáže je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – ZLATÝ DUB (nízké vodorovné žebrování). Vrata jsou taktéž z plechu v dekoru dřeva ZLATÝ DUB (nízké vodorovné žebrování). Na střeše je ke konstrukci samořeznými šrouby s pryžovou vložkou upevněný trapézový plech T14 v barvě RAL 8004 Měděná hnědá (barvu střechy lze na přání změnit). Celek garáže je sešroubován samořeznými šrouby. V ceně garáže jsou započteny hnědé plastové okapy včetně svodů (6.700Kč s DPH) a světlík z polykarbonátu o rozměru 20 x 100 cm na pravé boční stěně (800Kč s DPH). Garáž lze dodat i bez okapů a světlíku za 38.100Kč s DPH. 

V čem se garáž v dekoru dřeva liší od standardních garáží, které jsou levnější?

- garáže v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízka skutečně jako dřevo

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr garáže z plechu v dekoru dřeva, konstrukci pozinkovat, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okapy apod. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.  

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž je potřeba připravit vodorovnou plochu a minimálně 6 velkých dlaždic. Ještě lepším řešením jsou betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

45600 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 5 wizyt 1003569 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.