WOOD 008 - dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva 6 x 6 m-2

WOOD 008 - dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva 6 x 6 m

Šířka
600 cm
Délka
600 cm
Výška vjezdu
190 cm
Dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva ZLATÝ DUB s vysokým vodorovným žebrováním plechu na stěnách i vratech
88 040 Kč s DPH
(vč. 21% DPH)
Objednat

Informace

Hledáte garáž pro 2 auta, která spojuje klasický vzhled dřeva s odolností a snadnou údržbou? Naše plechová garáž v dekoru dřeva je přesně to, co potřebujete! Tento unikátní produkt se chlubí vysokým žebrováním jak na stěnách, tak i vratech. Osloví vás nejen svým exkluzivním vzhledem, prostorností, ale i praktičností.

Hlavní výhody:

 1. Realistický dřevěný vzhled: Vypadá jako dřevěná, ale je z plechu! Tento materiál vám ušetří náklady i čas spojený s údržbou pravého dřeva.
 2. Robustní konstrukce: Garáže z plechu v dekoru dřeva vyrábíme se zesílenou konstrukcí z uzavřených profilů (jeklů), která je vždy ošetřená vůči korozi, aby vám nezrezla.
 3. Estetický design: Dekor dřeva dává plechové garáži elegantní a přirozený vzhled. V ceně jsou vždy zahrnuty plechové lemy na rozích stěn a na střeše, které podtrhují estetický dojem.
 4. Možnosti přizpůsobení: Garáž můžete mít s dvoukřídlovými vraty i s výklopnými vraty, s okny i bez, každou garáž lze přizpůsobit vašim požadavkům díky našemu unikátnímu konfigurátoru.  

Specifikace:

 • Vnější rozměry: šířka 6 m; délka 6 m
 • Výška bočních stěn: 2,12 m; výška ve štítu: 2,65 m
 • Výška vjezdu: 1,9 m (výklopná vrata)
 • Střecha: symetrická sedlová, střešní krytina z trapézového plechu T14 v barvě RAL 7016 Antracitově šedá (velmi odolný pozinkovaný a práškově lakovaný plech - komaxit; síla plechu 0,45 mm)
 • Bez dělící stěny - volný prostor uvnitř garáže
 • 2 x výklopná garážová vrata se zámkem s vložkou (šířka vrat 3 m; šířka průjezdu po otevření 2,7 m)
 • Vnější plášť: trapézový plech T7 v dekoru dřeva ZLATÝ DUB (velmi odolný pozinkovaný a práškově lakovaný plech - komaxit; síla plechu 0,45 mm)
 • Nosná konstrukce: zesílená ocelová konstrukce z uzavřených pozinkovaných profilů (jeklů)
 • Vysoké vodorovné žebrování plechů na stěnách I vratech
 • Estetické plechové lemy překrývající konstrukci garáže na rozích a na střeše
 • V ceně této garáže jsou zahrnuté plastové okapy včetně svodů v barvě RAL 7016 Antracitově šedá

Možnosti přizpůsobení: Na přání pro vás můžeme tuto plechovou garáž pro dva auta vyrobit v tmavším odstínu dekoru dřeva (ořech), můžete si vybrat jinou barvu střechy, přidat okna, dveře nebo jiné doplňky z naší nabídky. Vřele doporučujeme objednat antikondenzační úpravu (filc) na vnitřní straně střešních plechů a ukotvení do podloží. Cenu rádí sdělíme na vyžádání.

Upozornění:

 • Barvy na fotografiích se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zařízení.
 • Cena nezahrnuje dodání projektové dokumentace. Plechovou garáž včetně projektu ocelové konstrukce vám můžeme nacenit na vyžádání.
 • Příprava podloží pro instalaci plechové garáže je v zodpovědnosti zákazníka. Pro tuto garáž je potřeba připravit betonové patky, betonový základ nebo betonovou desku.
 • Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby vaší nové garáže.

Objednejte si nyní a užijte si kombinaci elegance, odolnosti a snadné údržby s naší plechovou garáží v dekoru dřeva!

 

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.