Nakonfigurujte si kotec na míru

Šířka a délka

 

Často se nás ptáte, jak velký kotec objednat? Odpověď je jednoduchá, čím větší kotec, tím lépe pro Vašeho pejska. Záleží samozřejmě také na tom, kolik času bude muset uvnitř trávit. Pokud se jedná pouze o krátké časové úseky např. během návštěv, které by mohl ušpinit svými tlapkami, postačí i menší kotec. V opačném případě doporučujeme zvolit některou z větších variant.

Výška

Standardní výška přední stěny kotce je 160 cm, zadní stěna je vysoká 139 cm. Pro psa se jedná o zcela dostačující prostor. V reakci na přání našich zákazníků jsme však připravili možnost změnit výšku a objednat si kotec až o 40 cm vyšší. 

Typ stěn
Zadní stěna
Zadní stěna (barva: ) změnit

Levá stěna
Levá stěna (barva: ) změnit

Pravá stěna
Pravá stěna (barva: ) změnit

Barevné práškově lakované plechy jsou vždy z jedné strany bílé a z druhé strany v barvě, kterou si vyberete. Pokud zvolíte zadní stěnu nebo boční stěny plné z barveného plechu, tak je plech k ocelové konstrukci stěny uchycený bílou stranou dovnitř a barevnou stranou ven, jak je vidět ve 3D náhledu.

V mříži jsou mezery mezi profily 80-95 mm (jsou dány technologií výroby kotců).

Střecha
Střecha (barva: ) změnit

 

V základním provedení je střešní krytina ze žárově pozinkovaného plechu. Jedná se o trapézový plech T14 o síle 0,40 mm. Můžete však zvolit i barevný plech a výrazně přidat Vašem novému kotci na atraktivitě. Barevné plechy jsou nejen pozinkované, ale i práškově lakované (komaxit), takže jsou ještě odolnější vůči korozi. Jedná se taktéž o trapézové plechy T14 v tomto případě o síle 0,45 mm.

Lem střechy

Pro větší bezpečí každého, kdo se bude v okolí kotce pohybovat, odporučujeme objednat plechový lem střechy. Bez lemu je na střeše uchycený pouze nijak nezakončený trapézový plech, o který se lze zranit. Barva lemu je shodná s barvou sřešní krytiny, kterou si vyberete. 

Dveře
Dřevěná podlaha

Kotec si u nás můžete objednat s podlahou i bez. Dřevěná podlaha z prken o síle 2,5 cm zajistí Vašemu pejskovi uvnitř příjemnější prostředí než studená dlažba nebo beton. Dřevěná prkna jsou ošetřená ekologickou impregnací UNI DECOR ve světlé hnědé barvě. Podlahu tudíž není potřeba dále nijak ošetřovat, kotec můžete začít hned používat.

I pod kotec s dřevěnou podlahou je potřeba připravit vodorovnou plochu minimálně položením jakékoliv dlažby na trávu po celé ploše pod kotcem.

Držák na misky

Otočné držáky na misky Vám umožní pohodlné krmení psa, aniž byste museli otevírat dveře. Součástí nejsou samotné misky. Do držáků je však možné použít běžně dostupné misky.

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nezbytné kotec ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud kotec nebyl námi ukotven! Podloží pod kotec je potřeba připravit před příjezdem našich montérů.

Stisknutím a tažením myškou můžete otáčet modelem garáže.
Kolečkem myši můžete změnit přiblížení.
Objednat

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.