Nakonfigurujte si garáž na míru

Šířka a délka

 

Často se nás ptáte, jak velký kotec objednat? Odpověď je jednoduchá, čím větší kotec, tím lépe pro Vašeho pejska. Záleží samozřejmě také na tom, kolik času bude muset uvnitř trávit. Pokud se jedná pouze o krátké časové úseky např. během návštěv, které by mohl ušpinit svými tlapkami, postačí i menší kotec. V opačném případě doporučujeme zvolit některou z větších variant.

Výška

Standardní výška přední stěny kotce je 160 cm, zadní stěna je vysoká 139 cm. Pro psa se jedná o zcela dostačující prostor. V reakci na přání našich zákazníků jsme však připravili možnost změnit výšku a objednat si kotec až o 40 cm vyšší. 

Typ stěn
Zadní stěna
Zadní stěna (barva: )

Levá stěna
Levá stěna (barva: )

Pravá stěna
Pravá stěna (barva: )

Barevné práškově lakované plechy jsou vždy z jedné strany bílé a z druhé strany v barvě, kterou si vyberete. Pokud zvolíte zadní stěnu nebo boční stěny plné z barveného plechu, tak je plech k ocelové konstrukci stěny uchycený bílou stranou dovnitř a barevnou stranou ven, jak je vidět ve 3D náhledu.

V mříži jsou mezery mezi profily 80-95 mm (jsou dány technologií výroby kotců).

Střecha
Střecha (barva: )

 

V základním provedení je střešní krytina ze žárově pozinkovaného plechu. Jedná se o trapézový plech T14 o síle 0,40 mm. Můžete však zvolit i barevný plech a výrazně přidat vašemu novému kotci na atraktivitě. Barevné plechy jsou nejen pozinkované, ale i práškově lakované (komaxit), takže jsou ještě odolnější vůči korozi. Jedná se taktéž o trapézové plechy T14 v tomto případě o síle 0,45 mm.

Lem střechy

Pro větší bezpečí každého, kdo se bude v okolí kotce pohybovat, doporučujeme objednat plechový lem střechy. Bez lemu je na střeše uchycený pouze nijak nezakončený trapézový plech, o který se lze zranit. Barva lemu je shodná s barvou sřešní krytiny, kterou si vyberete. 

Dveře
Dřevěná podlaha

Kotec si u nás můžete objednat s podlahou i bez. Dřevěná podlaha z prken o síle 2,5 cm zajistí Vašemu pejskovi uvnitř příjemnější prostředí než studená dlažba nebo beton. Dřevěná prkna jsou ošetřená ekologickou impregnací UNI DECOR ve světlé hnědé barvě. Podlahu tudíž není potřeba dále nijak ošetřovat, kotec můžete začít hned používat.

I pod kotec s dřevěnou podlahou je potřeba připravit vodorovnou plochu minimálně položením jakékoliv dlažby na trávu po celé ploše pod kotcem.

Držák na misky

Otočné držáky na misky Vám umožní pohodlné krmení psa, aniž byste museli otevírat dveře. Součástí nejsou samotné misky. Do držáků je však možné použít běžně dostupné misky.

Ukotvení

Bezprostředně po smontování je nezbytné kotec ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud kotec nebyl námi ukotven! Podloží pod kotec je potřeba připravit před příjezdem našich montérů.

otáčejte 3D modelem stisknutím a tažením
Objednat

Fakturační údaje

Načíst údaje
Plátce DPH
Není plátce DPH

Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.

*
*
*
*

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

Pokud si u nás objednáte kotec včetně příplatkového ukotvení do podloží, musí být podloží připravené před příjezdem našich montérů. Je potřeba připravit vodorovnou zpevněnou plochou. Kotec si u nás můžete objednat s dřevěnou podlahou i bez ní. V případě, že ukotvení nepožadujete, mohou naši montéři smontovat kotec na jakékoliv vodorovné ploše. Smontovaný kotec pak v několika lidech snadno přenesete na finální místo určení.

Ideálním řešením pod kotec je betonová deska, která by měla být min. o 10 cm širší a o 10 cm delší, než jaký je vnější rozměr objednaného kotce, aby bylo možné kotec do betonu bezpečně ukotvit (uchytit).

Další možností jsou betonové patky o rozměru např. 30 x 30 cm v rozích v kombinaci s plochou vydlážděnou zámkovou nebo jinou dlažbou. Dlažbu lze nahradit vysypáním celé plochy do úrovně patek štěrkem nebo kačírkem, na kterém by dřevěná podlaha kotce ležela celou svou plochou.

Kotec je nevelká a relativně lehká konstrukce, takže častým řešením podloží jsou i dlaždice o rozměru 30 x 30 cm nebo větší umístěné po obvodu. Dlaždice je potřeba připravit do rohů, doprostřed všech čtyř stěn a několik jich rozmístit i doprostřed plochy, aby na nich mohla dřevěná podlaha ležet a neprohýbala se. Ideální je prostor mezi dlaždicemi ještě vysypat štěrkem nebo kačírkem, aby dřevěná podlaha kotce ležela celou svou plochou na dlaždicích a štěrku/kačírku. Kotvení je možné v totmto případě provézt do hlíny pomoci zatloukacích zemních kotev.