Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA

ÚVODNÍ STRANA / Vrata / VRATA WIŚNIOWSKI

velikost textu: A A A

VRATA WIŚNIOWSKI

Jsme autorizovaným prodejcem výklopných a sekvenčních vrat firmy Wisniowski. Na základě rostoucí poptávky jsme navázali spolupráci s největším výrobcem výklopných a sekčních garážových vrat firmou Wisniowski. Na vrata Wisniowski poskytujeme pouze záruční servis. V případě, že máte vrata od jiného dodavatele a potřebujete vyřešit pozáruční servis, obraťte se, prosím, přímo na společnost Wisniowski případně na dodavatele, který Vám vrata namontoval. 

Pro velký zájem jsme navázali spolupráci s významným výrobcem garážových vrat jak výklopných tak sekčních.


Čím jsou vrata společnosti Wisniowski atraktivní?

 

  1. 1. Výklopná vrata společnosti Wisniowski jsou bezpečná vrata opatřená značkou CE, což znamená, že splňují požadavky nové evropské normy EN13241-1.
  2. 1. Výplň vrat je proveden akrylovým plechem z palety barev RAL, který je v různých provedeních: vertikální, horizontální, diagonální.
  3. 1. Při výrobě výklopných vrat byl nahrazen proces svařování procesem šroubování, to znamená, že rámy jsou přišroubovány k ocelovým profilům (pozinkovaným) a tím eliminujeme vznik ohnisek koroze.

 


Sekční garážová vrata- se používají při rodinných domech. Jsou vyrobený z vodicích lišt jak vertikální, horizontální tak podstropní. Křídlo je vyrobeno z ocelových panelů.

Konstrukce vrat je z pozinkovaných dílů, na celém obvodu je použito těsnění. Vodící lišty jsou navrhnuty tak, aby jejich tvar umožnil vysunutí valivých ložisek. Rám a vrata dveří jsou vybavená těsněním, které umožňuje montáž lišty. Kování na hranách vrat je vyrobeno z ocelového pozinkovaného plechu. Zápatky jsou vyrobeny z oceli, pozinkované, šroubované do vrat. V zapatkách byly umístěny posuvné jehlové ložiska.

Sekční vrata lze uzavřít ručně a nebo za použitím automatiky. Sekční mechanismus zavírání dveří je soustava pružin namontovaných na přední části, vrata jsou vybavená dodatečnou ochranou proti odpadnutí krytu. Dveře jsou velmi tiché.

Využitím naších služeb se můžete spolehnout na ceny, také montáž a záruční servis v souladu s obchodními podmínkami firmy Wisniowski.

 

Vrata Wisniewski

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 18 wizyt 1005871 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.