Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA

Vrata naší výroby

Vrata naší výroby
1) Vrata výklopná

  • zateplená (pro vyhřívané garáže)
  • nezateplená

2) Vrata dvoukřídlá

  • zateplená
  • nezateplená

3) Vchodové dveře
Na přání zákazníka jsme schopni namontovat v křídle vrat nebo na boční stěně garáže další dveře, což umožní snadný vstup do garáže. Nabízíme rovněž namontování okna v křídle vrat nebo prosklení vrat na celé šíří.

Popis funkce otvírání výklopných vrat:

Pro otvírání výklopných vrat používáme kvalitní a zároveň jednoduchý pro ovládání systém.
Použití mnohopružinového mechanismu znamená, že můžeme podle velikosti a váhy vrat upravovat množství pružin tak, aby otevírání a zavírání bylo lehké a snadné. Na obou stranách vrat v dolních rozích jsou namontovány pružiny, které zvedají výklopná vrata. Naopak v horních rozích jsou umístěny rolky pohybující se v kolejnicích upevněných ke stropu. Vrata proto mohou obsluhovat i křehké ženy nebo i děti.


Pro náročné lze použít i automatický systém na dálkové ovládání od firmy BFT nebo SOMFY.
Konstrukce garážových vrat:

  • Jsou použity pozinkované profily 60mm x 50mm, na vrata pak pozic. profil 30mm x 40mm tl. 1,5mm. Vrata jsou zesílená příčkami 30mm x 40mm..

Výplň vrat: vrata výklopná zateplená a vrata dvoukřídlá zateplená:

  • Vnější strana vrat je s PVC, uvnitř je polystyrén tl. 2cm, vnitřní stranu pak tvoří trapézový plech s akrylátovým povrchem dle vzorníku RAL.

 

  • Vrata výklopná a dvoukřídlá nezateplená:


 tyto jsou pouze s trapézového pozink. plechu s akrylátovým povrchem dle vzorníku RAL. Pro zateplení lze na požádání zákazníka použit i polystyrén o tl. 3cm.

 

GALERIE VRATA

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 8 wizyt 978797 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.