START 020 - plechová garáž 8 x 8 m

Šířka
800 cm
Délka
800 cm
Výška vjezdu
290 cm
Větší plechová garáž v základním provedení bez dělící stěny uvnitř, pultová střecha se spádem dozadu, dvoukřídlová vrata a dveře
101 200 Kč s DPH
Objednat

Informace

Vnější rozměry garáže

Šířka: 8 m

Délka: 8 m

Výška přední stěny: 3,28 m

Výška zadní stěny: 2,8 m

Světlá výška vjezdu: 2,9 m

Výška uvnitř v zadní částí haly: 2,7 m (mimo prostor pod přihradovými vazníky, pod přihradovými vazníky výška min. 2,45 m)

Garáž má pultovou střechu se spádem dozadu. Na přední stěně jsou 1 x vchodové dveře (100 x 200 cm) a 1 x dvoukřídlová garážová vrata (šířka průjezdu 290 cm, výška vjezdu 290 cm). Dveře i vrata jsou standardně vybavené zámkem na dozycký klíč (vrata mají také úchyty na visací zámky). 

Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L profilů a je ošetřená základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový žárově pozinkovaný plech T14 (na stěnách i na střeše). Jednotlivé díly jsou k sobě sešroubovány šrouby.

Garáž je možné na přání zákazníka upravit tak, aby na přední stěně byly 2x vjezdová vrata, tato varianta bude mít jeden střešní přihradový vazník uprostřed garáže orientovaný zepředu dozadu, tím vzniknou dva prostory s minimální výškou uvnitř haly 2,7 m, šířkou min. 3,85 m a s délkou uvnitř haly min. 7,8 m.

Za příplatek je možné objednat tyto doplňky a varianty:

- zesílená konstrukce z uzavřených profiů (jeklů)

- ošetření ocelová konstrukce garáže vrchním nátěrem nebo konstrukce z pozinkovaných profilů

- klika a zámek FAB do vchodových dveří nebo do vrat

- dvoukřídlová vrata místo vchodových dveří

- plastové okno vyklápěcí bílé 100 x 70 cm, nebo hnědé 80 x 50 cm

- světlík z polykarbonátu 20 x 100 cm

- okapy

- ukotvení garáže do připraveného betonového podloží (za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník)

Pro více informací o jiné variantě této garáže nás neváhejte kontaktovat přes kontakní formulář výše v záložce "Zeptejte se nás" nebo e-mailem.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž je potřeba připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

Po odeslání objednávky je potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z kupní ceny. Pro úhradu zálohy Vám zašleme zálohovou fakturu se všemi platebními údaji. Po připsání zálohy na náš účet se pustíme do výroby Vaší nové garáže.

 

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Objednat

Fakturační údaje


Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.