START 012 - plechová 3 x 5 m s lomenými vraty

Šířka
300 cm
Délka
500 cm
Výška vjezdu
200 cm
Garáž v základním provedení ze žárově pozinkovaného s atypickými lomenými vraty
20 850 Kč s DPH
Objednat

Informace

Vnější rozměry garáže: šířka 3 m; délka 5 m; výška bočních stěn 2,13 m; výška ve štítu 2,45 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 2 m (dvoukřídlová vrata).

Garáž se od jiných odlišuje specifickými dvoukřídlovými lomenými vraty. Panty jsou na pravé straně a uprostřed přední stěny, díky tomu se křídlo lomí napůl a otevírá se vpravo (viz fotky garáže). Vrata jsou standardně vybavená zámkem na dozický klíč. Garáž má sedlovou střechou se spádem na boky a tím i výhodu většího sklonu střechy oproti garáži s pultovou střechou se spádem dozadu. Zesílenou konstrukci střechy tvoří příhradový vazník. V zimě sníh ze střechy snadno sjede a není potřeba ho tak často odklízet jako v případě garáže s pultovou střechou se spádem dozadu. Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L profilů a je ošetřená základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový žárově pozinkovaný plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jednotlivé díly garáže pak jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby.

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr, konstrukci z uzavřených profilů (jeklů), z pozinkovaných profilů, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okapy apod. Více najdete níže v konfigurátoru, kde si můžete garáž uzbůsobit dle vlastních potřeb. 

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Doporučujeme připravit minimálně dlažební kostky o rozměru 30 x 30 cm nebo větší připravené v rozích a uprostřed stěn na vodorovné ploše. Ještě lepším řešením pak jsou betonové patky, betonový základ nebo betonová deska.

Zobrazit celý popis

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v průměru 2-3 týdny od objednání. Všechny produkty pro Vás vyrábíme na zakázku. Doprava i montáž jsou zdarma a zajišťují jí přímo naši řidiči a montéři. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní výrobky za co nejlepší cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusů najednou. Jednotlivé montáže na sebe musí geograficky navazovat. Z toho důvodu může být dodací lhůta i pouhých několik dnů od objednání, ale také může být o něco delší než 3 týdny. O přesném termínu dodání a montáže informujeme klienty min. 3-4 dny předem.

Příprava podloží

stáhnout obrázek

Zeptejte se nás

Objednávka

Objednat

Fakturační údaje


Doručovací údaje

Zvolte způsob platby

POZNÁMKA: Pouze obcím a státním institucím umožňujeme platbu převodem po montáži se 14 denní splatnosti. Po odeslání objednávky Vám přijde automatický e-mail s potvrzením objednávky. V případě, že garáž objednáváte pro obec nebo státní instituci a požadujete platbu na fakturu se 14 denní splatností, zašlete nám v odpovědi na tento e-mail naskenované potvrzení objednávky s razítkem obce nebo státní instituce, pro kterou garáž objednáváte.

Informace

Tento rozměr garáže naceňujeme individuálně. Pro zaslání informací a cenové nabídky vyplňte tento poptávkový formulář.