Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

WOOD Z005 - zahradní domek z plechu v dekoru dřeva zlatý dub

Dane techniczne garażu
  • šíře: 2 m
  • délka: 3 m
  • výška vjezdu 2 m

Menší zahradní domek, který je ideální pro uschování nářadí, zahradní techniky nebo čehokoliv, co budete chtít schovat před nepřízní počasí a nenechavci. Je vyrobený z plechu v dekoru dřeva, který je k nerozeznání od skutečného dřeva. Díky svému provedení výborně zapadne do každé zahrady a navíc je zcela bezúdržbový, na rozdíl od dřeva plech nemusíte nijak ošetřovat. 

Rozměry zahradního domku: šířka 2 m; délka 3 m; světlá výška vchodu 2 m (dvoukřídlová vrata); výška bočních stěn 2,12 m; výška ve štítu 2,45 m

Nosná ocelová konstrukce zahradního domku je svařována z pozinkovaných uzavřených profilů (jeklů). Sváry jsou ošetřeny zinkovým sprejem. Střecha je sedlová se spádem na boky. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 v dekoru dřeva – ZLATÝ DUB (nízké vodorovné žebrování). Na přední 2m stěně jsou umístěné dvoukřídlová vrata vybavená klikou a zámkem FAB. Na střeše je ke konstrukci samořeznými šrouby s pryžovou vložkou upevněný trapézový plech T14 v barvě RAL 8004 Měděná hnědá (barvu střechy lze změnit níže v konfigurátoru).V ceně jsou započteny hnědé plastové okapy i světlík na levé boční stěně. Tento zahradní domek však lze objednat i bez okapů a světlíku, cena bude nižší.

V čem se  tento zahradní domek v dekoru dřeva liší od standardních z pozinkovaného plechu, které jsou levnější?

- zahradní domky v dekoru dřeva jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mají atraktivní vodorovné žebrování (na přání však lze objednat i svislé žebrování)

- plech vypadá i z blízka skutečně jako dřevo

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr zahradního domku z plechu v dekoru dřeva. V případě zájmu o jiné provedení nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte. 

Za přípravu podloží zodpovídá zákazník. Pro tento zahradní domek je potřeba připravit vodorovnou plochu a minimálně 6 velkých dlaždic. Ještě lepším řešením jsou betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

33750 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 7 wizyt 1005893 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.