Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

PREMIUM 001 - plechová garáž v top provedení

Dane techniczne garażu
  • šíře: 3.5 m
  • délka: 5 m
  • výška vjezdu 1.9 m

Garáže kategorie PREMIUM jsme pro Vás připravili jako reakci na stále se zvyšující zájem o reprezentativní plechové garáže. Tyto garáže si zachovávají všechny pozitivní vlastnosti obyčejných plechových garáží jako je rychlá a snadná montáž, rychlé dodání, DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA a k tomu navíc přidávají skvělý vzhled za stále velmi příznivou cenu. 

Rozměry garáže: šířka 3,5 m; délka 5 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopná vrata); výška bočních stěn 2,12 m; výška ve štítu 2,45 m.

Ocelová konstrukce garáže je svařována z uzavřených profilů (jeklů) a ošetřená základovou barvou. Střecha je sedlová se zesílenou konstrukci (příhradový vazník). Standardně tuto garáž dodáváme se střešní krytinou z trapézového plechu T14 v barvě RAL 7016 Antracitová šedá (garáž na fotkách má střešní krytinu z plechové imitace tašek, kterou lze objednat za příplatek). Ke konstrukci stěn garáže je nýty upevněný trapézový plech T7 v barvě RAL 9010 Bílá (nízké vodorovné žebrování). Vrata jsou z plechu v barvě RAL 7016 Antracitová šedá s nízkým vodorovným žebrováním (lze objednat i atraktivní vysoké vodorovné žebrování). Barvu střechy, stěn i vrat lze na přání změnit. 

V čem se garáže PREMIUM liší od standardních garáží, které jsou levnější?

- jsou vždy vybavené plechovými lemy na rozích stěn a na střeše, které zakrývají konstrukci

- mají standardně konstrukci z uzavřených profilů (jeklů)

- plechy na stěnách i vratech mohou mít atraktivní vodorovné žebrování (na přání lze objednat i svislé žebrování)

Na přání zákazníka můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr garáže tohoto typu, konstrukci ošetřit vrchním nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči korozi, dodat mnoho různých doplňků jako okna, dveře, okapy apod. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat.

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž s výklopnými vraty je potřeba připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska. 

41880 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 10 wizyt 1005944 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.