Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA
  šíře délka

Zateplená dvojgaráž z plechu v dekoru dřeva se sekčními vraty

Dane techniczne garażu
  • šíře: 6 m
  • délka: 6 m
  • výška vjezdu 2 m

Vnější rozměry dvojgaráže: šířka 6 m; délka 6 m; výška bočních stěn 2,53 m; výška ve štítu 3,05 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 2 m.

Ano, vypadá jako dřevěná, ale je plechová a navíc zateplená! Co to pro Vás znamená? Dřevo je drahé a musíte ho ošetřovat, plech v dekoru dřeva je naprosto bezúdržbový a má skvělou životnost.

Konstrukce této zateplené dvojgaráže je vyrobená z uzavřených pozinkovaných profilů (jeklů). K zateplení je použitý 5cm polystyrén na stěnách i na střeše. Z obou stran konstrukce je přinýtovaný plech a mezi plechy je umístěný polystyrén. K vnitřní straně konstrukce je přinýtovaný pozinkovaný trapézový plech T7. K vnější straně stěn pak plech v dekoru dřeva - ZLATÝ DUB. Na střeše je trapézový plech T14 v barvě RAL 8004 Copper Brown - Měděná hnědá.

Vrata jsou sekční s elektrickým pohonem na dálkové ovládání (šířka průjezdu 2,5 m, výška vjezdu 2 m). Garáž má na levé boční stěně vchodové dveře a bílé plastové okno (umístění dveří i okna lze na přání změnit). V ceně garáže jsou také hnědé plastové okapy včetně svodů.

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr zateplené garáže z plechu v dekoru dřeva. Barva plechu je volitelná, na stěnách může být také tmavší plech v dekoru dřeva – ořech. Barvu plechu na střechu je možné si vybrat z celé naší palety barev RAL. V případě zájmu o jinou variantu této garáže nás neváhejte kontaktovat.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Pro tuto garáž je nutné připravit minimálně betonové patky. Ještě lepším řešením je betonový základ po celém obvodu nebo betonová deska.

232500 Kč
 s DPH
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoliv v ČR ZDARMA a ZDARMA jí i postavíme!!

Vybrali jste si svou garáž?

Klikněte na "objednej garáž" a vyplňte formulář. Vyplňte všechny požadované možnosti.

Náš konzultant se Vám brzy ozve.

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 2 wizyt 1003563 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.