Plechové garáže
a sklady
DOVOZ A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA

ÚVODNÍ STRANA / Firma / O NÁS

velikost textu: A A A

O NÁS

 Naše motto je: "každý zákazník je vyjímečný"

Vítáme Vás na naších stránkách.

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR. Pro bližší kontakt se zákazníkem působí v ČR náš zástupce Garážujeme.cz. Je zde proto, abychom byli blíž k zákazníkovi, aby naše služby byly co nejkvalitnější. Naše mnoholeté zkušenosi a profesionalita našich zaměstnanců vedou k tomu, že se k nám zákaznící rádi vracejí. To je naše nejcennější vizitka.

Neustále hledáme nová řešení a výzvy. Snažíme se splnit i ty nejnáročnější požadavky a přání. Naše firma používá nejmodernější technologie a kvalitní materiál.

MONTÁŽ GARÁŽE - etapy

« návrat
Zavolejte nám na!
Tel. +420 775 10 27 10
Rychlý kontakt
Rady pro zákazníka
O nás
tel. +420 775 10 27 10
e-mail: info@garazujeme.cz

Připravili jsme pro Vás nekolik důležitých otázek a odpovědí ...

» Hledej rady pro zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou působící na trhu již od r. 1999. Naše výrobky slouží ke spokojenosti zákazníků v mnoha zemích EU jako Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, a ČR.

» Přečtěte si více
Copyright © Blaszak on-line 6 wizyt 978787 
Realizace:Intellect.pl

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.